Fohow Oral Liquid – płynny cordyceps na zdrowie

W zachodniej kulturze niemal co roku pojawia się nowy produkt, który ma być remedium na wszelkie choroby. Był już sproszkowany zielony jęczmień, lewoskrętna witamina C czy chia. Można nawet mówić o okresowych modach na produkty mające wspierać zdrowie. Moda ta przemija jak każda inna. Zupełnie inne podejście do wspierania zdrowia człowieka ma Tradycyjna Chińska Medycyna.

W tym przypadku produkty zalecane w profilaktyce i przywracaniu równowagi w organizmie są niezmienne od wielu lat. Dzieje się tak ponieważ stosowane roślinne substancje czynne dają niezmiennie bardzo dobre efekty. Złotym Graalem Tradycyjnej Chińskiej Medycyny jest cordyceps.

Cordyceps sinensis, bo tak brzmi właściwa nazwa grzyba, naturalnie występuje wyłącznie na Wyżynie Tybetańskiej. Ze względu na swoje unikalne właściwości lecznicze naturalny cordyceps osiąga zawrotne ceny na rynku. Na szczęście cordyceps może być pozyskiwany syntetycznie bez utraty jego cennych walorów. Marką, która specjalizuje się w wytwarzaniu suplementów zawierających ten składnik jest Fohow – znany i ceniony producent wyrobów Tradycyjnej Chińskiej Medycyny. 

Jednym z produktów, który zawiera Cordyceps jest Fohow Oral Liquid, nazywany również eliksirem zdrowia. Wszystko to za sprawą unikalnego składu, w którym poza cordycepsem znajdziemy również grzyby reishi i shiitake. Każdy z tych elementów z osobna, a także wszystkie razem, wpływają na lepszą kondycję naszego układu immunologicznego. Z jednej strony mobilizują go do zwiększenia produkcji komórek a z drugiej stanowią motor napędowy dla limfocytów odpowiedzialnych za unieszkodliwianie patogenów wnikających do organizmu.

Fohow Sanbao Oral Liquid ma płynna konsystencję, dzięki czemu szybko dociera do jelit skąd jego substancje aktywne pobierane są do komórek odpornościowych. Zgodnie z filozofią Tradycyjnej Chińskiej Medycyny Fohow Oral Liquid należy pić rano, najlepiej popijając ciepłą wodą. 

Co niezwykle ważne Fohow Oral Liquid może być stosowany zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. O dobroczynnym działaniu tego produktu świadczą również setki a nawet tysiące pozytywnych komentarzy internautów. Terapeutyczne działanie jest również udokumentowanie praktyką specjalistów Tradycyjnej Chińskiej Medycyny, jak również badaniami prowadzonymi przez producentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj