Jak utrzymać kondycję fizyczną jesienią i zimą? Bieżnia elektryczna – sposobem na skuteczny domowy trening

bieznia elektryczna

Wiosną i latem nie ma problemu z utrzymaniem zdrowej sylwetki, można korzystać między innymi z zewnętrznych siłowni, jazdy rowerem, biegania oraz wielu innych sportowych zajęć na świeżym powietrzu. Sprawdź, w jaki sposób możesz zachować szczupłą sylwetkę jesienią i zimą.

Bieżnia elektryczna sposobem na utrzymanie kondycji jesienią i zimą

Bieganie na świeżym powietrzu stało się najchętniej wybieraną formą aktywności. Bardzo często w parkach, czy na ulicach widzi się zaawansowanych biegaczy przemierzających długie dystanse, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem. Dzięki tej aktywności można zrzucić zbędne kilogramy, to sposób sprawdzony i chętnie używany od lat.

Kiedy jednak nadchodzi jesień, pogoda za oknem nie nastraja do biegania, deszcz, wiatr, obniżona temperatura, nie chce się wtedy biegać na powietrzu. Niekoniecznie świeżym powietrzu, ponieważ jest to już okres, kiedy pali się w piecach, a smog dokucza na każdym kroku. Najlepiej wtedy wybrać bieżnię elektryczną składaną, sporą ofertę znajdziesz w sklepie takwiele.pl.

Bieżnie elektryczne składane

Wybierając bieżnię elektryczną, warto zwrócić uwagę na to, czy jest składana. Ostatecznie przyjdzie wiosna, a wtedy znów aktywność przeniesiesz na powietrze, nie ma więc sensu, aby bieżnia się kurzyła i zabierała miejsce. Można ją w każdej chwili złożyć, to jej bardzo duża zaleta.

Bieżnia elektryczna składana to dobry zakup i nie ma tu znaczenia, czy jest się zawodowym biegaczem, czy początkującym amatorem biegania. Jej obsługa jest bardzo prosta, a treningi można dopasowywać do możliwości biegacza.

W sklepie takwiele.pl znajdziesz bieżnie w kilku wersjach do wyboru, ich ceny są zróżnicowane, zatem masz możliwość kupna bieżni elektrycznej składanej tańszej i droższej – w zależności od potrzeb.

Zużycie energii podczas treningu

Często padają pytania o zużycie energii w bieżniach podczas treningów, otóż okazuje się, że podstawowe wersje zużywają około 0,55 kW. Oczywiście wszystko zależy od długości treningu, ilości km, które przebiegniesz, kąta nachylenia, stawianego oporu podczas biegu. Niemały wpływ mają także wszystkie dodatkowe funkcje jak choćby pas telemetryczny, czujniki do pomiaru tętna, czujniki dokonujące analizy treningu czy głośniki wbudowane w bieżnię. Suma summarum wydatki związane z treningami na bieżni elektrycznej nie są wysokie, kształtują się mniej więcej od 7 do 18 złotych miesięcznie.

Mając swoją własną bieżnię, nie trzeba wykupywać dostęp do siłowni, co stanowi zapewne dużo większy koszt. Zakup bieżni elektrycznej bardzo szybko się zwróci, a kilogramy zgubione podczas treningów będą cieszyć każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj