Kto wygra Euro 2024? Faworyci bukmacherów, kursy i typy

Mistrzostwa Europy 2024 w piłce nożnej mężczyzn to największa impreza piłkarska na Starym Kontynencie w trwającym roku. Zgodnie z formułą turnieju finałowego w EURO 2024 wezmą udział 24 reprezentacje narodowe, które mają ogromny apetyt, aby zaprezentować się z dobrej strony i osiągnąć korzystny wynik, który zadowoli rodaków. Mistrzostwa Europy 2024 rozegrane zostaną w dniach 14 czerwca – 14 lipca. Gospodarzem turnieju finałowego zostali nasi zachodni sąsiedzi – Niemcy. W tym okresie na niemieckich stadionach odbędzie się 51 meczów piłki nożnej, w których nie będzie brakowało emocji. Wśród drużyn, które wystąpią na EURO 2024, jest grono faworytów, które pretenduje do tego, aby zdobyć mistrzostwo Europy. Kto wygra EURO 2024? Kto zdaniem bukmacherów jest faworytem turnieju finałowego w Niemczech? Jakie są kursy bukmacherskie?

Faworyci turnieju – kursy bukmacherskie

Czerwiec i lipiec 2024 będą wyjątkowymi miesiącami dla kibiców piłki nożnej, ponieważ to wówczas odbędą się piłkarskie mistrzostwa Europy. Przed każdym turniejem eksperci piłki nożnej i kibice analizują wszystkie drużyny, które zakwalifikowały się na turniej finałowy. W efekcie powstało grono faworytów, czyli zespołów, które mają największe szanse, aby sięgnąć po wyjątkowy puchar i zdobyć mistrzostwo Europy. Ponadto wszyscy legalni bukmacherzy funkcjonujący w naszym kraju przygotowują ofertę bukmacherską. Na jej podstawie można się pokusić o pewne wnioski, analizując wystawione kursy bukmacherskie. Im niższy kurs, tym szansa na to, że dana drużyna zanotuje dobry wynik, jest większa.

Kto zdaniem bukmacherów jest faworytem do wygrania EURO 2024? W wyjątkowym gronie wskazanym przez bukmacherów znalazło się pięć reprezentacji narodowych. Anglia – wicemistrzostwie Europy, Francja – wicemistrzowie świata, Niemcy – gospodarz turnieju, Hiszpania, Portugalia.

Reprezentacja Anglii na niemieckich boiskach będzie chciała poprawić wynik, który osiągnęła na EURO 2020. Podopieczni trenera Garetha Southgate’a od 2016 roku notują regularne postępy, a ich drużyna jest bardzo mocna kadrowo. Z każdym rokiem zespół Anglii się rozwija, posiada w swoich szeregach młodych zawodników, którzy stanowią o sile najlepszych klubów na świecie, jak np. Jude Bellingham, ale także doświadczonych i głodnych sukcesów zawodników – Harry Kane. Duża część ekspertów jest zdania, że Anglia ma wszystko, aby pokusić się o zwycięstwo na EURO 2024. Kurs bukmacherski na zwycięstwo Anglii na mistrzostwach Europy 2024 wynosi 4.00.

W elitarnym gronie drużyn, które są typowane przez ekspertów do zwycięstwa na EURO 2024, znalazła się Francja, która w fazie grupowej rywalizować będzie z reprezentacją Polski. Francja to solidna marka w Europie i jedna z najlepszych drużyn na świecie w ostatnich latach. Nic dziwnego, skoro Francuzi w 2018 roku zostali mistrzami świata, natomiast na mundialu w Katarze sięgnęli po wicemistrzostwo świata. W szeregach „Trójkolorowych” można wyróżnić wielu fantastycznych zawodników, mających ogromne doświadczenie na arenie międzynarodowej, wielkich imprezach piłkarskich, czy europejskich pucharach. Bez dwóch zdań gwiazdą reprezentacji Francji i najlepszym zawodnikiem jest Kylian Mbappe. Francuz to także faworyt do sięgnięcia po koronę króla strzelców turnieju. Kurs na zwycięstwo Francji na EURO 2024 wynosi 5.00.

Na trzecim miejscu w gronie faworytów do zwycięstwa na EURO 2024 uplasowali się Niemcy, czyli gospodarze turnieju. W ostatnich latach reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów nie miała wielu powodów do radości, lecz mistrzostwa Europy 2024 to znakomita szansa, aby powrócić na szczyt. Wielu ekspertów twierdzi, że Niemcy mają dużą szansę na to, aby dotrzeć do finału. Tym bardziej że będą grali przed własną publicznością, a więc w każdym meczu będą mieli solidne wsparcie. Kurs bukmacherski na wygraną Niemców to 6.50.

Nieco mniej prawdopodobne wydaje się zwycięstwo Hiszpanii i Portugalii, lecz obie drużyny znalazły się w ścisłym gronie faworytów. Obie reprezentacje narodowe w przeszłości sięgały po trofea na wielkich turniejach, a ponadto zanotowały bardzo udane eliminacje do niemieckiego turnieju, wygrywając swoje grupy ze znakomitym bilansem.

Faworyci Euro 2024 – zakłady i typy bukmacherskie

Drużyny na Euro 2024 będą walczyć o bardzo wysoką stawką, więc legalni bukmacherzy, oferujący swoje usługi w Polsce, rozbudowali ofertę bukmacherską do granic możliwości. Klienci mają okazję typować zakłady bukmacherskie krótkoterminowe oraz zakłady bukmacherskie długoterminowe. W przypadku tych pierwszych obowiązują tradycyjne zakłady na wszystkie mecze EURO 2024. Liczba zdarzeń na dany pojedynek wynosi kilkaset, więc jest w czym wybierać!

W przypadku zakładów długoterminowych gracze mogą typować zwycięzcę turnieju finałowego, finalistów, czy króla strzelców turnieju! Wszystkie zakłady dotyczą faworytów turniejów, a więc: Anglii, Francji, Niemiec, Hiszpanii i Portugalii.

Który bukmacher ma najlepsze zakłady na Euro 2024?

W Polsce obstawianie wyników sportowych jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem legalnych bukmacherów, którzy mają licencję od ministerstwa sprawiedliwości, odprowadzają podatki w naszym kraju i spełnili szereg innych wymogów formalnych. Wszyscy legalni bukmacherzy ulokowali w swojej ofercie zakłady bukmacherskie na EURO 2024. Wyjątkową ofertę dla swoich klientów przygotował największy polski bukmacher STS! Firma zadedykowała graczom bogaty pakiet powitalny, promocje, bonusy oraz rozbudowaną ofertę bukmacherską. Ponadto w STS funkcjonuje Game Changer. Czym on jest? Jeżeli drużyna w trakcie meczu prowadzi dwoma bramkami, to zakład rozliczany jest jako zwycięski przed końcem spotkania. W efekcie nie ma znaczenia, jaki wynik pojawi się na tablicy wyników w 90. minucie meczu, co jest dużym plusem dla klientów typujących mecze piłki nożnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj