Świetna torba nieprzemakalna na kajak i nie tylko

Torba nieprzemakalna na kajak to absolutny must – have, jeśli często wybierasz właśnie taką formę spędzania wolnego czasu. Nikt nie chce narażać swoich rzeczy na upadek do wody, gdyż może to nieść za sobą przykre konsekwencje (np. w przypadku elektroniki). Dlatego warto nabyć dobrej jakości akcesoria wodoszczelne i oddać się kajakowaniu bez stresu.

Torba nieprzemakalna na kajak marki Over Board

Over Board to zagraniczna firma, która została stworzona przez pasjonatów sportów wodnych. Nie mogli oni znaleźć na dotychczasowym rynku niczego, co sprostałoby ich wygórowanym oczekiwaniom, dlatego też zaczęli projektować pierwsze prototypy, które były początkowo testowane przez nich samych, następnie przez rodzinę, przyjaciół, dalszych znajomych…I tak właśnie rozpoczęto produkcję, która szybko osiągnęła skalę światową. Niedawno torby nieprzemakalne na kajak oraz inne wodoszczelne akcesoria Over Board dotarły także do Polski i szybko podbiły serca miłośników wszelkich outdoorowych aktywności (nie tylko kajakarstwa). W ofercie marki znajdziesz torby nieprzemakalne na kajak o różnych pojemnościach – od niewielkich, przeznaczonych jedynie na niezbędne drobiazgi, do tych naprawdę dużych gabarytowo, które świetnie sprawdzą się podczas kempingu czy innego kilkudniowego wypadu. W przypadku produktów sygnowanych logiem Over Board bardzo ważnym jest czytanie ich opisów. Dlaczego?

Szczegółowe opisy nieprzemakalnych toreb, plecaków i pokrowców

Over Board słynie z opracowania klasyfikacji wodoszczelności, która niezwykle szczegółowo opisuje możliwości danej torby nieprzemakalnej na kajak czy innego produktu. Zawiera jedynie pięć punktów, jednak to właśnie dzięki nim będziesz wiedział, czego możesz się spodziewać po danej rzeczy. Dla mnie wodoszczelność może oznaczać ochronę jedynie przed deszczem, Ty za to możesz oczekiwać pełnej ochrony pod wodą. Każdy z nas jest inny i ma inne wymagania – dlatego właśnie twórcy Over Board poświęcili tak wiele uwagi owej klasyfikacji: w trosce o dobro każdego potencjalnego nabywcy. Poniżej przedstawiam Ci zatem pięć punktów:

  • 1. klasa wodoszczelności: gwarancja ochrony przed lekkim deszczem i niewielkimi zachlapaniami;
  • 2. klasa: odporność na wszelką niepogodę oraz bardzo silne zachlapania’
  • 3. klasa: torba nieprzemakalna na kajak w tej klasie unosi się na wodzie i gwarantuje suchość w przypadku krótkiego zanurzenia;
  • 4. klasa: gwarancja wodoszczelności przy zanurzeniu na głębokość maksymalnie 1 metra w czasie nie dłuższym niż 30 minut;
  • 5. klasa (ostatnia): gwarancja wodoszczelności przy pełnym zanurzeniu do 6 metrów głębokości w czasie do 60 minut.

Większe pojemności toreb nieprzemakalnych na kajak posiadają zazwyczaj 1. klasę wodoszczelności. Zdarza się również tak, że niektóre kieszonki zostały oznaczone inną klasą niż reszta. Przyznaj sam, że ta dbałość o szczegółowy opis jest niesamowita! Między innymi dlatego Over Board jest tak ceniony.

Torba nieprzemakalna na kajak – gdzie ją kupić?

Torba nieprzemakalna na kajak może być używana wszędzie – nie tylko na pokładzie tego typu łodzi, ale także np. podczas pieszej górskiej wędrówki lub przy uprawianiu innych sportów wodnych, jak np. pływanie na desce SUP. W sklepie zajmującym się dystrybucją tego typu desek znajduje się bardzo bogata oferta produktów marki Over Board – mam tutaj na myśli sklep gosup.pl. Z pewnością znajdziesz tam to, czego szukasz. Korzystne ceny, szybka wysyłka oraz przejrzyste opisy produktów to podstawowe zalety tego miejsca. Sklep ten został stworzony przez firmę tworząca strony internetowe seomamut.pl , co oznacza wysoki poziom wykonania i przyjazność dla użytkownika. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj